Chcete mít zdravé děti?

 

Většina z nás si přeje mít děti, vnoučata, pravnoučata.

Všichni si však přejeme, abychom měli své děti, vnoučata, pravnoučata zdravá a šťastná.

Filípek

Statistiky jsou však tvrdé: na zemi žije kolem 80 milionů lidí s poruchami plodnosti. Mnohé z těchto lidí lze celkem lehce poruch plodnosti zbavit. A mnoho dětí, které by se mohly narodit, se nenarodí, protože lidé netuší, jaký problém jim může způsobit, že potrácejí a potrácet budou dál. Mnoho dětí, které se narodí s poruchou DNA (vrozené poruchy imunity, metabolismu a vrozené dispozice k leukémii a dalším nádorům a jiným těžkým onemocněním), by se mohlo narodit naprosto zdravých.

Kde je chyba?

Možná se Vám nebude chtít uvěřit, ale pravda je taková, že obrovský problém si nosíme v sobě v podobě své hladiny homocysteinu. To on může za velké procento neplodností, nemožností donosit přirozeně zdravé dítě.

A přitom je tak jednoduché nechat si změřit z krve hladinu homocysteinu. Většinou je i docela jednoduché si hladinu homocysteinu upravit do ideální hladiny, a to tím, že svému tělu dodáme to, co dnes bohužel ve své potravě nenajdeme, ve vzduchu nenadýcháme, v elektrosmogu nenajdeme.

Uvést své tělo do rovnováhy, my tomu říkáme biochemická rovnováha. Tento stav si uhlídat 6 měsíců, a pak se pouštět do budování nové generace svých potomků. Stav své tělesné rovnováhy si hlídáme dál (i pro Váš dlouhý a plnohodnotný život). Pak na nás – Vás nejspíš čeká velké překvapení v podobě bezproblémového otěhotnění, donošení zdravého děťátka. A do jeho života velkou šanci na vložení těch nejlepších předpokladů pro jeho celoživotní zdraví.

Stálo by Vám to za to, pro zdraví Vašich dětí, vnoučat či pravnoučat, nechat si změřit hladinu svého homocysteinu? A pak udělat změnu ve svém životě, která prospěje Vám i Vašim budoucím potomkům?

Své nejbližší místo, kde si můžete nechat hladinu homocysteinu nechat změřit a získat další infomace, jak se svojí hladinou homocysteinu naložit,  ke svému prospěchu, můžete získat zde >>>

Zdeňka Štysová
Mou vášní je pomáhat svým klientům najít cestu, jak se dožít vysokého věku v dobré fyzické i psychické kondici a finančně soběstační. Můj příběh si přečtěte tady>>
Komentáře
  • 7+1 tip pro podporu zdraví

    Získejte zdarma eBook, ve kterém se dozvíte, jak jednoduše a snadno si můžete vylepšit své zdraví. Budete tak moci žít šťastnější a spokojenější život!

  • Najdete mě na Facebooku