Proč zrovna já chci psát blog?

Na úvod musím předeslat, že jsem technický antitalent, a to odjakživa.

Tento hendikep jsem si vyřešila tím, že jsem si vzala muže technicky založeného.

Co Vám budu líčit. Neumím pustit ani video, ani naprogramovat elektrickou troubu. Jediné, co umím ovládat, je naše automatická pračka. Ale to zřejmě jedině díky tomu, že už máme letitý model, který je manuální a blbuvzdorný.

Dovolte mi, abych Vám vylíčila svoji zkušenost s mobilním telefonem. Svůj první mobilní telefon jsem měla někdy v roce 1996. Říkala jsem mu pádlo. Sloužil mi jen na telefonování. Psát SMS jsem neuměla snad 5 let. To mě naučily až mé děti na jedné společné dovolené.

WP_20160214_18_23_48_Pro

Můj první mobilní telefon

 

Vloni mi můj muž vybral mobilní telefon s plně dotykovou obrazovkou. Do té doby jsem měla klasika tlačítkový telefon, i když ten poslední k tomu měl ještě tlakovou obrazovku. Ale zase byl hodně poruchový. Takže mám mobilní telefon s plně dotykovou obrazovkou. To si můj muž užívá! Jak vzít hovor, když na mě obrazovka nereaguje? Jak vypnout budík, když to tlačítko prostě nezmodrá a nezmodrá. Nevím, zda to máte taky tak, ale já to svádím na vesmírnou energii.

Tak to jsem Vám ve stručnosti vylíčila, jaký je vztah mezi mnou a jakoukoliv technikou.

A teď bych se ještě měla přiznat alespoň ke svým dvěma abnormalitám (kromě jiných). Je to jednak to, že od opravdu mlada mám problém s autoritami. V této oblasti mi opravdu není nic svaté. Ale zato mě jako magnet přitahují lidé, kteří něco dokázali a jsou ochotni své znalosti, zkušenosti a dovednosti předávat dál. Tak v tuto chvíli se ze mě stává umanutá ženská – buldok. Zakousnu se a nepustím.

No a už jsme u toho, proč já a blog. Blog je něco, co mě lákalo od té doby, kdy jsem toto slovo prvně uslyšela.

Své první webové stránky jsem si začala dělat v roce 2013, kdy jsem prošla kurzem Radost z prodeje. Ty jsou zaměřeny na finanční informace a osobní rozvoj. Můžete se na ně juknout zde

Blog jsem na zkoušku začala psát na svých druhých stránkách, které jsem si vytvořila na 100 % sama s Word Pressem. Jsou to informační stránky o zdraví. Jejich součástí je právě i blog, který je opravdu takový pel-mel. Tyto mé stránky najdete tady

No, ale protože jsem pořád žhavá po novinkách, po vylepšování svých stránek, a taky jsem celkem psavec (to mám už od základky. Písemný projev obvykle za 1, ústní projev nic moc), tak se chytám každé zajímavé příležitosti, a blog to této kategorie rozhodně patří.

Ale tím, co mě žene pořád dopředu, navzdory mému technickému netalentu, je dostat své znalosti a zkušenosti co nejširšímu počtu lidí. Já bych totiž za své klienty i dýchala, kdyby to šlo. A proto je vytváření smysluplných stránek tou pro mě nejzajímavější cestou.

Takže vítejte v mé, nejen zdravé poradně!

Zdeňka Štysová
Mou vášní je pomáhat svým klientům najít cestu, jak se dožít vysokého věku v dobré fyzické i psychické kondici a finančně soběstační. Můj příběh si přečtěte tady>>
Komentáře
  • 7+1 tip pro podporu zdraví

    Získejte zdarma eBook, ve kterém se dozvíte, jak jednoduše a snadno si můžete vylepšit své zdraví. Budete tak moci žít šťastnější a spokojenější život!

  • Najdete mě na Facebooku