Užijte si ve zdraví závěr roku 2016

Jak vnímáte čas bilancování Vy? Něco končí, ale před tím máme ty nejkrásnější svátky celého roku, které milují zejména děti. Pro ně obvykle chystáme překvapení, necháme je psát či kreslit dopisy pro Ježíška. A jak se doba mění, tak se mění i přání dětí (dnes už našich vnoučat), co by chtěli pod stromečkem letos najít. Nevím, jak to vidíte Vy, ale mně připadá, že je doba dost militantní (svítící meče vedou). Ale na druhou stranu děti mají snahu svět zlepšit, porazit ty zlé, a být těmi dobrými, kteří zachrání svět. A kluci byli asi vždycky spíš pro hračky technického (občas i vojenského) ražení (auta, pásáky, tanky, luky, šípy, ….). Vnučky nemáme, tak netuším, zda stále holčičky milují panenky, kočárky, kuchyňky, … nebo se jejich vkus s časem změnil. Ať je to, jak je, tak doba si žádá své a děti jsou dnes prostě jiné, než jsme byli my.

Však i my, jako dospělí se měníme. Někdy si to uvědomujeme, někdy ne. I naše děti a vnoučata nás mění. Ať chceme nebo ne, tak technický pokrok zasahuje do našich každodenních životů. Jak jsme mohli vyrůst bez mobilních telefonů, tabletů, iPadů a všeho ostatního? Mohli a docela v klidu. A dneska vnuk docela se zájmem poslouchá jaké jsme my měli dětství bez těch všech technických vymožeností.

Jaký bude svět v následujících letech? Jaký si ho uděláme, jak se budeme chovat k naší přírodě, k našim životům, k sobě samým!

Já Vám do toho nového roku 2017 přeji, aby to byl Váš šťastný rok, rok splněných přání a cílů, rok plný pozitivních zpráv, milých a přátelských setkání. Ať se Vám daří! A na své zdraví nezapomínejte, nic cennějšího totiž nemáme!

Zdeňka Štysová
Mou vášní je pomáhat svým klientům najít cestu, jak se dožít vysokého věku v dobré fyzické i psychické kondici a finančně soběstační. Můj příběh si přečtěte tady>>
Komentáře
  • 7+1 tip pro podporu zdraví

    Získejte zdarma eBook, ve kterém se dozvíte, jak jednoduše a snadno si můžete vylepšit své zdraví. Budete tak moci žít šťastnější a spokojenější život!

  • Najdete mě na Facebooku